Goede sprekers, praktische toerusting voor je vak, interessante ontmoetingen en goede zorg. Dat zijn de ingrediënten van een onderwijssymposium van Driestar educatief. Hierbij de data voor het cursusjaar 2024-2025.
Voor het primair en voortgezet onderwijs zijn nieuwe kerndoelen ontwikkeld. Wellicht heb jij als onderwijsprofessional dit in de dagelijkse lespraktijk al geïmplementeerd. Of ben je bezig de lessen aan te laten sluiten op de nieuwe eisen. Maar wat doe je om dit ook schriftelijk in de lespraktijk te verankeren? En waar begin je dan?
Het onderzoekscentrum van Driestar educatief voert een onderzoek uit naar hoe christelijk-reformatorische kinderen en jongeren (9-25 jaar) met AI omgaan. Dit onderzoek helpt ons als Driestar educatief om zicht te krijgen op hoe we scholen, ouders en jongeren uit onze achterban kunnen ondersteunen in het omgaan met AI. Help jij mee?
Driestar onderwijsadvies start vanaf januari met een incompanytraject Bewegingsonderwijs bij de Floreant Scholen in de IJsselstreek. Een enthousiaste groep van inmiddels meer dan vijftien leerkrachten gaat de opleiding volgen op locatie in Oudleusen. De opleiding is volledig op maat ontwikkeld voor de scholen van Floreant. Het doel is de deelnemers binnen anderhalf jaar vakbekwaam op te leiden tot docent Bewegingsonderwijs.
In de stromende regen gingen meer dan 135 deelnemers uit alle hoeken van het land op weg naar Gouda. Op 19 november was het symposium Onveilige thuissituatie. Een actueel thema!
Op vrijdag 21 november verzorgt ir. Bart van den Dikkenberg (wetenschapsjournalist RD) een lezing in Gouda. Op deze Studium Generale-bijeenkomst zullen de argumenten voor en tegen de theïstische evolutie aan bod komen, mede naar aanleiding van zijn boek ”De werken van zijn handen”. Jij bent van harte welkom om de lezing bij te wonen.